دانلود آهنگ جدید   دانلود آهنگ جدید   
دنياي ديجيتال ماركتينگ

دنياي ديجيتال ماركتينگ
 
نويسندگان
لینک دوستان
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
چت باکس
آمار
امروز : 44
دیروز : 19
افراد آنلاین : 1
همه : 5902

از آنجا كه براي خريد ماشين لباسشويي هزينه زيادي صرف مي شود و كيفيت و دوام آن بسيار مهم است،امروز ۶ مدل از بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ را به شما معرفي مي كنيم تا با ويژگي هاي آن ها آشنا شده و بتوانيد به راحتي آن ها را مقايسه كنيد.

 

بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ :

 

 

ماشين لباسشويي بوش سري ۸ مدل WAW3266XIR :

اين ماشين لباسشويي يكي از جديدترين و بهترين ماشين لباسشويي هايي است كه توسط شركت بوش طراحي و به بازار ارائه شده است.اين ماشين لباسشويي ظرفيت ۹ كيلوگرمي داشته و رنگ زيباي نقره اي دارد.

 

نكات مثبت:

 • تكنولوژي Active Water:

اين تكنولوژي كمك مي كند كه ماشين لباسشويي در سه مرحله ميزان لباس هاي موجود در ديگ را تخمين زده و با توجه به آن ميزان آب و زمان عملكرد را تعيين مي كند.

 

 • استفاده از ۱۴ برنامه شست و شو و ۱۰ برنامه شست و شوي ويژه:

در اين ماشين لباسشويي،يكي از بهترين ماشين لباسشويي ها، مي توانيد هر لباس خاصي را با برنامه مخصوص به آن بشوييد تا ديگر نگران شل و خراب شدن لباس ها نباشيد.

 

 • قابليت  Drum Clean :

اين قابليت كمك مي كند كه علاوه بر شست و شوي لباس ها ديگ نيز به طور خودكار شسته شود تا بهداشت كاملا در اين ماشين لباسشويي رعايت شده باشد.

 

 • شست و شوي سريع و با تاخير:

از ديگر ويژگي هاي اين ماشين لباسشويي قابليت تنظيم زمان روشن شدن از يك ساعت تا ۲۴ ساعت است.از طرفي به دليل استفاده از حالت Super Quick مي توانيد لباس هايتان را در كوتاهترين زمان ممكن بشويد.

 

 • استفاده از تكنولوژي Vario Perfect :

اين تكنولوژي اين امكان را به شما مي دهد كه اگر لباس ها چندان نياز به شست و شو ندارند،زمان شست و شو را افزايش داده و تا ۶۶ درصد در مصرف انرژي صرفه جويي كنيد،اما در صورت كم بودن زمانتان از حالت Speed Perfect استفاده كرده تا در زمان كوتاهي لباس ها را بشويد.

 

 • مصرف انرژي A+++:

اين رده انرژي يعني ماشين لباسشويي تا ۳۰ درصد از رده A نيز كم مصرف تر است.در بهترين ماشين لباسشويي ها مصرف انرژي پايين نكته بسيار مهمي است.

 

ساير ويژگي ها:

 • قابليت تنظيم اتوماتيك مواد شوينده دارد.
 • موتور Eco Silence Drive  آن باعث مي شود ماشين لباسشويي حداقل ميزان لرزش و حداقل صداي ۴۷db دسي بل حين شست و شو و ۷۳db در زمان آبكشي داشته باشد.
 • سيستم قفل كودك و شانگر آب و انرژي مصرفي دارد.
 • قابليت اضافه كردن لباس حين شست و شو را دارد.
 • مجهز به صفحه نمايش است و موتور آن تا ۱۶۰۰ دور در دقيقه مي چرخد.
 • وجود كم ترين كف را روي لباس ها تشخيص مي دهد تا بالاترين سطح كيفيت در شست و شو را ارائه دهد.

 

نكات منفي:

 • نداشتن ويژگي بخارشو
 • نداشتن قفل Aqua
 • قيمت نسبتا بالا
 • تك رنگ بودن
 • نداشتن برنامه شست و شوي ويژه لباس هاي تيره

قيمت ماشين لباسشويي بوش سري ۸ مدل WAW3266XIR :

اين ماشين لباسشويي يكي از بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ شناخته شده كه قيمت نسبتا بالايي تا حدود ۱۳ ميليون تومان دارد.

خريد اين محصول


ماشين لباسشويي ال جي سري Signature مدل WM-SG120 WM-G20Mini

اين ماشين لباسشويي  با طراحي بسيار متفاوت و ويژگي هاي كاربردي زياد يكي از بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ انتخاب شده است.يكي از ويژگي هاي جالب آن تركيب دو ماشين لباسشويي ميني و يك ماشين لباسشويي با ظرفيت بالا است كه به طور جداگانه مي توانند مورد استفاده قرار گيرند.اين ماشين لباسشويي ۱۲ كيلوگرم ظرفيت داشته و در رنگ سفيد زيبايي طراحي شده اشت.

 

نكات مثبت:

 • داشتن ۲۴ برنامه شست وشوي متفاوت:

اين تعداد از برنامه نشان مي دهد در ماشين، براي شست و شوي هر لباس با هر جنس و خصوصيتي،يك برنامه شست و شو درنظر گرفته شده است.اين تعداد برنامه هاي زياد،يكي از ويژگي هايي است كه اين ماشين را در شمار بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ قرار داده است.

 

 • استفاده از دو مخزن شست و شو:

مي توانيد به طور همزمان و يا جداگانه از دو مخزن متفاوت اين ماشين لباسشويي استفاد كنيد.مي توانيد لباس هاي كثيف يا بزرگ را در مخزن بزرگتر و لباس هاي كوچك مانند لباس نوزاد را در مخزن كودك قرار دهيد.اين ويژگي منحصر به فرد تاثير زيادي بر انتخاب اين ماشين به عنوان يكي از بهترين ماشين لباسشويي ها داشته است.

 

 • قابليت كنترل از راه دور:

با استفاده از تكنولوژي Smart ThinQ در اين ماشين لباسشويي،مي توانيد اپليكيشن مخصوصي را بر روي تلفن همراه خود نصب كنيد و از راه دور عملكرد ماشين را كنترل كرده و يا تغيير دهيد.اين ماشين لباسشويي قابليت اتصال با واي فاي و كنترل توسط اينترنت را نيز دارد.

 

 • مصرف انرژي بسيار پايين:

مصرف انرژي اين ماشين لباسشويي در رده A+++ قرار گرفته است.اما نكته جالب اينجاست كه ماشين لباسشويي ال جي تا ۶۰ درصد از رده A مي تواند كم مصرف تر باشد.

 • سيستم عيب يابي هوشمند:

يكي ديگر از ويژگي هاي هوشمند اين ماشين لباسشويي فوق العاده،سيستم عيب يابي آن است كه به صورت هوشمند و خودكار در صورت بروز كوچكترين مشكل در ماشين لباسشويي آن را تشخيص داده و در صورت امكان حل مي كند.سيستم هوشمند يكي از ويژگي هاي انتخاب بهترين ماشين لباسشويي ها مي باشد.

 

 • برنامه شست و شوي دستي:

در اين ماشين لباسشويي براي لباس هايي كه خيلي كثيف هستند،مي توانيد حالت شست و شوي دستي را فعال كنيد،تا لباس ها به طور كامل تميز و شسته شوند.اين ويژگي نيز يكي ديگر از ويژگي هاي جذاب يكي از بهترين ماشين لباسشويي ها است.

 

ساير ويژگي ها:

 • اين ماشين لباسشويي قابليت شست و شو با بخار را نيز دارد.
 • حداكثر سرعت چرخش موتور آن به ۱۴۰۰ دور در دقيقه مي رسد.
 • خشك كن آن ظرفيت بسيار بالاي ۷ كيلوگرم دارد.
 • از تكنولوژي پيشرفته و هوشمند Auto Dosing System،استفاده مي كند تا مواد شوينده را با توجه به وزن و ميزان كثيفي لباس ها توزيع كند.
 • در شست و شوي لباس ها مي توانيد از ۶ حركت مختلف شست و شو با توجه به نوع لباس هايتان استفاده كنيد.
 • ميني واش نيز ۶ برنامه شست و شوي پر كاربرد دارد.
 • در اين ماشين لباسشويي از نسل جديدي از موتورهاي Inverter Direct Drive استفاده شده است كه ميزان لرزش و صدا را هنگام شست و شو به حداقل ممكن كاهش مي دهد.
 • مجهز به قفل كودك و برنامه شست و شوي سريع مي باشد.
 • دو پنل تنظيمات بسيار مدرن،كه قابليت تشخيص برنامه هاي پركاربرد و محبوب شما را نيز دارد.
 • يك درب بزرگ با شيشه سكوريت دارد كه كمك مي كند به راحتي لباس ها را داخل ماشين قرار دهيد.

 

نكات منفي:

 • اين ماشين لباسشويي قابليت اضافه كردن لباس حين شست و شو را ندارد.
 • تك رنگ بودن طراحي
 • نداشتن قفل Aqua
 • قيمت بالا
 • گران بودن هزينه تعميرات

 

قيمت ماشين لباسشويي ال جي سري Signature مدل WM-SG120 WM-G20Mini :

بدون شك، ماشين لباسشويي ال جي سري Signature مدل WM-SG120 WM-G20Mini ،يكي از بهترين ماشين لباسشويي هاي سال ۲۰۱۸ مي باشد اما قيمت حدود ۲۰ ميليون توماني آن شايد باعث شود هر خانواده اي توانايي خريد آن را نداشته باشند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۴۴:۱۸ ] [ حسن ]

دانلود آيكون ورزش فيتنس و بدنسازي خطي فلت خطي رنگي svg png

اين فايل دانلودي ، حاوي يك پكيج كامل مجموعه آيكون ورزشي است كه براي براي طراحي وبسايت ورزشي، آيكون بدنسازي، طراحي تيشرت، آگهي فلاير و بروشور، كمپين هاي تبليغاتي آنلاين و آفلاين … كاربرد دارد.همچنين اين مجموعه آيكون، براي طراحان و توسعه دهندگان سايت و رابط كاربري هم مناسب است.

دانلود آيكن با فرمت ico

پسوند فايل ها eps است كه قابل نمايش و ويرايش با نرم افزار Adobe illustrator هستند.هر آيكون با فرمت هاي گرافيك پيكسلي و وكتوري با حوصله و دقت به صورت  بسيار زيبا و با دقت طراحي شده اند كه شما هم ميتوانيد براي كسب و كار ورزشي خود را به زيبايي تبليغ كنيد!
براي دانلود بهترين icon ها براي فتوشاپ ، ويندوز، ايلوستريتور و براي ويندوز، با ما همراه باشيد

 • حجم فايل: 3 مگابايت
 • فرمت فايل: 150xsvg + 150xpng

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۲:۳۴:۵۲ ] [ حسن ]

 

خريد كتاب از آمازون

از آنجايي كه خريد كتاب از آمازون و يك سري كتابهاي خارجي براي برخي از هموطنان عزيز سخت است بر آن شديم كه به هموطنان عزيز در مورد خريد آخرين نسخه هاي كتاب هاي آمازون كمك كنيم. ما توانايي خريد نسخه هاي چاپي ارجينال با تضمين خريد از آمريكا را داريم.اين نوع كتاب ها به صورت الكترونيكي يا چاپي بوده و ميتواند در پلتفرم هاي مختلف استفاده قرار بگيرد.

براي خواندن و استفاده از كتاب هاي آمازون آمريكا حتما بايد اكانت آمازون داشته باشيد ولي براي نسخه هاي PDF و ePub نيازمند نرم افزار خاصي نمي باشد. كتاب هاي سفارش داده شده حتما در كنار نسخه ارجينال نسخه PDF تبديل شده هم ارسال مي شود كه كار كتاب خوانان عزيز راحت تر انجام شود.

براي خريد كتاب از آمازون ، گوگل بوك يا … تنها كافيست لينك كتاب را در نوار جستجو بالاي سايت مالتينا وارد كنيد، ثبت سفارش كنيد و بعد با استفاده از اكانت خودتان كه در سامانه ثبت كرده ايد سفارش شما دريافت شده و برآورد خواهد شد. لطفا قبل از ثبت سفارش جديد براي كاهش زمان تحويل از بخش خريد كتاب عنوان مورد نظر خود را جستجو كنيد.

 

 

 

خريد كتاب از آمازون با حداقل ۸۰ درصد تخفيف

خريد كتاب از آمازون توسط تيم  malltina با حداقل ۸۰ درصد تخفيف نسبت به قيمت كتاب در آمازون انجام مي‌شود. بسياري اوقات نسخه ترجمه‌شده كتاب‌هاي خارجي در بازار ايران يافت نمي‌شود. ازاين‌رو دانشجويان و اساتيد دانشگاهي نياز به خريد كتاب‌هاي زبان اصلي مي‌كنند. به علت تحريم‌هاي همه‌جانبه‌اي كه در سال‌هاي اخير بر كشور تحميل شد، سايت‌هاي فروش كتاب خارجي از ارسال نسخه چاپي كتاب‌ها به مقصد ايران خودداري مي‌ورزند. خريد نسخه چاپي كتاب‌ها از طريق مالتينا امكان‌پذير است. و علاوه بر هزينه به صرفه جهت خريد و ارسال كتاب‌ها، كمتر از 15 روز زمان نياز است تا كتاب‌ها به ايران ارسال شوند. اما برخي سايت‌ها نظير آمازون الزاما نسخه الكترونيكي كتاب را ندارند و شما مجبور هستيد تا براي مطالعه آن كتاب حتما نسخصه چاپي كتاب را از آمازون خريداري كنيد امكان خريد نسخه چاپي كتاب‌ها براي تيم malltina فراهم است.

 

 

 

خريد مستقيم كتاب از آمازون

سايت آمازون حتي اجازه مشاهده كتاب‌هاي كيندل را به ايرانيان نمي‌دهد جه برسد به فروش اين كتاب‌ها! به‌طور مثال اگر با آي پي داخل كشور ايران بر روي لينك خريد اين كتاب كليك كنيد فرمت Kindle كتاب را مشاهده نمي‌كنيد! ولي اگر از نرم‌افزارهاي تغيير آي پي استفاده كنيد امكان خريد نسخه كيندل كتاب براي شما فراهم مي‌شود. علاوه بر اين امكان خريد مستقيم از آمازون نيست. بايد از سايت‌هاي واسطه كارت‌هاي اعتباري با مبلغ بالاتر از قيمت اصلي آن تهيه كنيد و سپس اقدام به خريد كتاب از آمازون كنيد. درنهايت قيمت كتاب‌هاي كيندل معمولاً بالا است. مثلاً براي همين كتاب بايد ۸۹ دلار معادل ۴۰۰ هزار تومان پرداخت كنيد!

 

خريد كتاب‌هاي آمازون با مالتينا

اين امكان براي تيم مالتينا فراهم است كه تمامي كتاب‌هاي آمازون را با بيش از ۸۰ درصد تخفيف از طريق كتابخانه‌هاي عمومي و همچنين دانشگاهي خارجي تهيه نمايد. قيمت نسخه الكترونيك كتاب‌ها در مالتينا بسيار پايين‌تر از قيمت كتاب‌ها در آمازون مي‌باشد. بنابراين نيازي نيست كتاب‌هاي آمازون را باقيمت‌هاي بالايي تهيه نماييد. به‌عنوان‌ مثال تهيه كتاب ۴۰۰ هزارتوماني بالا براي تيم مالتينا با مبلغ ۱۵ هزار تومان امكان پذير است.

 

مراحل خريد كتاب از آمازون در مالتينا

جهت خريد كتاب‌ از آمازون ، ابتدا وارد صفحه اصلي سايت malltina شويد. در فيلد جستجو تنها عنوان كتاب را وارد نماييد. درصورتي‌كه كتاب مدنظر شما در سايت موجود باشد، امكان خريد مستقيم كتاب براي شما فراهم خواهد شد. علاوه بر اين در صورتي كتاب مدنظر شما در سايت موجود نباشد، امكان سفارش كتاب نيز وجود دارد. راهنماي كامل دانلود كتاب از سايت مالتينا و در صفحه راهنماي دانلود و سولات متداول  قابل مشاهده است.

تيم مالتينا آماده پاسخ‌گويي سؤالات شما در مورد خريد كتاب از آمازون مي‌باشد. سؤالات خود را از طريق پشتيباني سايت ارسال نماييد.


خريد كتاب از آمازون Amazon

بي شك دسترسي به آخرين نسخه‌هاي كتاب‌ها فيزيكي و حتي كتاب‌هاي الكترونيكي PDF و نسخه الكترونيكي Kindle نياز هر دانشجو، محقق ،پژوهشگر و علاقمندان به مطالعه است، اما با توجه به اينكه كاربران ايراني دسترسي به روش‌هاي پرداخت بين‌المللي ندارند، لذا خريد كتاب بصورت فيزيكي و بعضيا بصورت الكترونيكي امكان‌پذير نيست. با استفاده از سرويس خريد كتاب سايت ماتينا امكان سفارش كتاب و محصولات فرهنگي از وبسايت آمازون امكان‌پذير است .

 

طريقه سفارش و خريد كتاب از آمازون Amazon

در صورتي كه فقط نياز به خريد كتاب از آمازون Amazon داريد، مي‌توان بجاي خريد كتاب فيزيكي نسخه الكترونيكي ( كيندل Kindle) تهيه كرد و مستقيم براي حساب كاربري شخص مورد نظر ارسال نمود بدون نياز به هر گونه گيفت كارت و سپس بعد از نصب اپليكيشن كيندل (اندرويد / iOs / ويندوز ) به قمسمت كتابخانه رفته و كتاب مورد نظر را خواهيد ديد.

 

چنانچه فقط نياز به خود كتاب بصورت فيزيكي داريد، بعد از عضويت در سايت، لينك كتاب را در نوار جستجو درج كنيد و سپس اقدام به ثبت سفارش كنيد تا 15 روز بعد درب منزل تحويل بگيريد.

 

حتي‌المقدار براي خريد كتاب‌ از آمازون، روي آمازون كشورهاي اروپايي جستجو كنيد ( سفارش كتاب از طريق حساب كاربري داراي حساب Prime انجام مي‌شود كه ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از سفارش كتاب به دست مالتينا خواهد رسيد)

دقت فرماييد كتاب،مجله و محصول فرهنگي مغايرتي با قوانين گمركي و فرهنگي كشورمان نداشته باشد، در غير اينصورت امكان كنسل شدن خريد شما وجود خواهد داشت و يا درگمرك برگشت خواهد خورد و عواقب آن تماما متوجه سفارش دهنده است.

در زمان سفارش كتاب‌ها فقط معادل ريالي كتاب‌ها دريافت خواهد شد، و زمان پست كردن كتاب و محصولات، هزينه آن جداگانه دريافت خواهد شد، بطور مثال زمان سفارش شما فقط هزينه خود كتاب را پرداخت خواهيد كرد و بعد از اينكه كتاب‌ها آماده پست شدن به سفارش دهنده شد، هزينه پستي توسط دفتر پستي محاسبه و فاكتور آن جداگانه محاسبه و ارسال مي‌شود .

در صورت موجود نبودن كتاب ، نشريه ، مجله و هر كالاي مورد نظر شما در آمازون كشورهاي اروپايي، امكان تهيه آن از سايت  Amazon.com هم خواهد بود اما زمان بيشتري براي دريافت خواهد برد.

در صورت سفارش چند محصول ، بعد از رسيدن آخرين محصول ، همه موارد يكجا براي سفارش دهنده ارسال خواهد شد.

مالتينا در كشورهاي آلمان و ايتاليا امكان دريافت سفارشات و خريد كتاب از آمازون Amazon را دارد بنابر اين از اين دو كشور سفارش شما به سمت ايران پست خواهد شد ، بنابر اين بر خلاف سايت‌هاي ديگر كه دفتر آن‌ها در دوبي است و خريدار مجبور به پرداخت ۲بار هزينه گمرك است در مالتينا شما فقط هزينه گمرك كشور ايران را پرداخت مي‌كنيد.

 

تصورات نادرست در مورد خريد كتاب از آمازون

 • درست است كه كتاب‌هاي كاغذي (Paperback) به ايران پست نمي‌شوند، ولي كتاب‌هاي كيندل (Kindle) نسخه كاغذي نيست و به صورت الكترونيكي مي باشد، بنابراين نياز به پست نيست. شما مي‌توانيد كتاب‌هاي الكترونيك فروشگاه كنيدل را به محض خريد مشاهده و مطالعه كنيد. شما از طريق ماليتنا ميتوانيد حتي كتاب هاي كاغذي را از آمازون آمريكا سفارش داده و درب منزل در ايران تحويل بگيريد.

 

 • برخي گمان مي‌كنند كه براي استفاده از كتاب‌هاي الكترونيك، بايد حتما كتاب‌خوان كيندل داشت. اين تصور كاملا اشتباه است. كيندل برنامه‌هايي براي همه سيستم عاملها دارد. بعد از نصب اپليكيشن كيندل (

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱ دى ۱۳۹۷ ] [ ۱۰:۵۲:۲۹ ] [ حسن ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By limoblog :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب